Bytový nábytek

Každodenní pomocníci k aktivnímu životu i relaxaci.

Bytový nábytek je vlastně  nábytek, který používáme v předsíni, obývacím pokoji, ložnici, kuchyni koupelně. Nabídka bytového nábytku zahrnuje televizní stěny, konferenční stolky, komody, prádelníky, knihovny, stoly, rohové lavice, šatníky, truhly, botníky, příborníky, předsíňové stěny, tv stolky, akvaristické stěny, terarijní stěny.

Materiál do bytu

Na materiály používané v nábytku používaném každý den jsou kladeny vysoké nároky na kvalitu, na odolnost a životnost. Poradíme s výběrem materiálu, ze kterého lze bytový nábytek vyrobit, vysvětlíme Vám rozdíly v jednotlivých materiálech, jejich možnosti.

Můžete si vybrat ze široké palety barev, dezénů a materiálů. Barevnic a vzorníků máme velké množství, Vzorníky je možné zapůjčit domů, jen na místě realizace uvidíte materiál nejlépe.

Pracujeme pouze s velmi kvalitními materiály od předních výrobců, jako je Kronospan, Egger, Kaindl, Trachea.

Provádíme povrchové úpravy všech materiálů, od dýhovaných desek, lamina, MDF. Používáme vysoce kvalitní, zdravotně nezávadné a odolné materiály pro finální úpravy od matných povrchů, až po vysoký lesk. Více o používaných materiálech zjistíte v sekci typy materiálů.

Realizace

Pokud uvažujete o novém kusu nábytku do Vašeho domu, či bytu, není nutné, abyste ztráceli drahocenný čas zdlouhavým hledáním toho správného kusu nábytku. Stačí, když si s námi domluvíte schůzku sdělíte nám své požadavky a představy. Pokud to bude typ nábytku vyžadovat zrealizujeme zaměření u vás na místě. Více v sekci postup realizace.

Cena

Nebojte se vaši fantazii popustit z uzdy, u nás neplatíte přehnané ceny za další rozšíření a atypické tvary. 

I přes to, že je námi vyráběný nábytek vždy zhotoven na míru a dle vašich požadavků jde o nábytek za velmi přijatelné ceny. V porovnání s prodejci jde o velmi levný nábytek. Nízká cena však není na úkor kvality použitých materiálů a jejich zpracováním, nízká cena je daná optimalizací výrobního procesu, kde se vše vyrábí od základu na jednom místě odbornými pracovníky.

Inspirace a realizace nábytku do bytu

Pro inspiraci se podívejte do galerie realizací - obývací pokojložnice, pracovna. Najdete zde ochutnávku nábytku do obývacího pokojeložnicepracovny, které jsme realizovali. 


Máte další otázky týkající se návrhu a výroby nábytku do domu, či bytu? Kontaktujte nás prostřednictvím online formuláře, a my vám rádi odpovíme na veškeré dotazy.

8.9.2012 2:16:29 | přečteno 3133x | Jiří Třísko
 
Broučil & Babčický - výroba nábytku, truhlářství - tel.: 723 318 837
load