Kuchyňské linky

Realizace kuchyně zahrnuje několik fází od výběru materiálů,až po samotnou montáž kuchyně

Výběr kuchyně

Vybavení kuchyně a kuchyňské linky jsou jedním z nejžádanějších truhlářských sortimentů, který vyrábíme. Snad každý majitel domu nebo bytu si klade otázku, zda zakoupit sektorovou kuchyň nebo  jít cestou kuchyně na míru.

Kuchyně námi vyráběné jsou vždy zhotoveny na míru, dle požadavků zákazníka. S kuchyněmi od nás využijete každý centimetr prostoru a budete pyšnými majiteli moderní kuchyně podle vašich představ.

Materiály do kuchyně

Na materiály používané v kuchyňském prostředí jsou kladeny nejvyšší nároky na kvalitu, na odolnost a životnost. Poradíme s výběrem materiálu, ze kterého lze kuchyňskou linku vyrobit, vysvětlíme Vám rozdíly v jednotlivých materiálech, jejich možnosti.

Můžete si vybrat ze široké palety barev, dezénů a materiálů. Barevnic a vzorníků máme velké množství, Vzorníky je možné zapůjčit domů, jen na místě realizace uvidíte materiál nejlépe.

Pracujeme pouze s velmi kvalitními materiály od předních výrobců, jako je Kronospan, Egger, Kaindl, Trachea.

Provádíme povrchové úpravy všech materiálů, od dýhovaných desek, lamina, MDF. Používáme vysoce kvalitní, zdravotně nezávadné a odolné materiály pro finální úpravy od matných povrchů, až po vysoký lesk. Více o používaných materiálech zjistíte v sekci typy materiálů.

Spotřebiče a doplňky do kuchyně

Spotřebiče a doplňky jsou velmi důležitou částí prostoru kuchyně, dotvářejí funkci kuchyňského prostoru, usnadňují práci a dávají život kuchyňské lince. 

Doporučíme Vám ideální výběr kuchyňských spotřebičů a jejich kombinací od digestoře, varné desky, vestavěné trouby, či sporáku. Máme přehled i o velkých spotřebičích, jako jsou chladničky, mrazničky, vinotéky. V naší nabídce naleznete spotřebiče od firem Elektrolux, Whirpool,Bosch ,Fagor a jiné. Podle umístnění spotřebičů navrhneme ideální rozvržení sítí (voda,plyn, elektřina) po celé kuchyni. 

Spotřebiče a doplňky nemusíte kupovat přímo u nás, nebráníme se montáži spotřebičů a doplňků, které jste si zakoupili např. v nějakém e-shopu,  my Vám spotřebiče namontujeme přímo do kuchyňské linky a přivezeme domů i s kuchyní.

Výběr kuchyňského dřezu

Pomůžeme Vám s výběrem správného dřezu, i jeho umístěním. V nabídce máme kuchyňské dřezy z různých materiálů, nerezové dřezy, granitové dřezy i dřezy porcelánové.

Do kuchyňské linky namontujeme dřezy ze široké nabídky od firem zn. Franke, Reginox, Pyramis,Teka, včetně dalších doplňků, jako jsou drtiče odpadu, filtrační jednotky na vodu apod.

Doplňky do kuchyně

V naší nabídce je mnoho kuchyňských doplňků, které slouží pro správné využití úložného prostoru. skladování malých kuchyňských spotřebičů, nádobí a nástrojů. V nabídce naleznete i odpadkové koše, koše na třídění odpadu z kuchyně.

Dle Vašich požadavků zajistíme všechny druhy doplňků, výsuvů i nerezových drátěných programů pro kuchyňské linky.

Realizace

Pokud uvažujete o nové kuchyni,není nutné, abyste ztráceli drahocenný čas zdlouhavými schůzkami u výrobců a v kuchyňských studiích. Stačí, když si s námi domluvíte schůzku a my přijedeme za vámi. Zaměření kuchyně tedy bude probíhat v reálném prostředí. Ušetříte čas a v pohodlí vašeho domova můžete společně s naším odborníkem plánovat kuchyni vašich snů. Více v sekci postup realizace.

Cena

Nebojte se vaši fantazii popustit z uzdy, u nás neplatíte přehnané ceny za další rozšíření a atypické tvary. 

I přes to, že jsou námi vyráběné kuchyně vždy zhotoveny na míru a dle vašich požadavků jsou kuchyně za velmi přijatelné ceny. V porovnáním s přeprodejci a kuchyňskými studii jde o velmi levné kuchyně. Nízká cena však není na úkor kvality použitých materiálů a jejich zpracováním, nízká cena je daná optimalizací výrobního procesu, kde se vše vyrábí od základu na jednom místě odbornými pracovníky.

Inspirace a ukázky realizací kuchyní

Pro inspiraci se podívejte do galerie realizací - kuchyně. Najdete zde ochutnávku kuchyní a kuchyňských linek které jsme realizovali. 


Máte další otázky týkající se návrhu a výroby kuchyně? Kontaktujte nás prostřednictvím online formuláře, a my vám rádi odpovíme na veškeré dotazy.

8.9.2012 2:12:20 | přečteno 3346x | Jiří Třísko
 
Broučil & Babčický - výroba nábytku, truhlářství - tel.: 723 318 837
load