Postup realizace

U nás Vám odpadají zbytečné starosti, jak dokončit práci nebo projekt započatý jiným řemeslníkem, či firmou v rámci jejich zaměření. Od nás je vždy celý projekt bez starostí a dodaný komplet.

1. Konzultace s odborníkem

První krok je pro nás nejdůležitější, seznámíme se zákazníkem a pečlivě vyslechneme zákazníkovi představy a tužby. Tento krok není časově náročný, konzultace je možná v naší provozovně, nebo přímo na místě realizace. Konzultace vždy probíhá s naším odborným pracovníkem s dlouholetou praxí přímo z výroby. Zakládáme si na důrazu na detail, kvalitě zpracování a sledování trendů ve vývoji používaných materiálů i výrobních technologií.

2. Výběr materiálů, kování, technologií

Po vyslechnutí Vašich požadavků Vám vstřícně poradíme s výběrem vhodných materiálů a kování dle vzorníků, kterých máme k dispozici nepřeberné množství. Vzorníky obsahují materiály od těch základních, až po velmi specifické a luxusní.

Výběr materiálů a technologií zpracování je pro budoucí užívání velmi důležitý. Vysvětlíme Vám specifika jednotlivých materiálů, jejich použití a hlavně náročnost jejich údržby.

Chápeme náročnost výběru a proto je u nás možné si vzorníky zapůjčit domů. Jedině v klidu domova, v podmínkách na místě nejlépe vyberete správný materiál.

Snažíme se minimalizovat Vaše náklady

Máme své ověřené subdodavatele, kteří doplňují naši nabídku. Spolupracujeme s architekty, sklenářskou dílnou, kovoobráběči (ocel, nerez, hliník, atd…), elektrikářskou firmou. Zajišťujeme LED diodové osvětlení všech typů, eloxování kovových dílů.

3. Zaměření

Po výběru materiálů následuje pečlivé zaměření prostoru naším, odborným pracovníkem.

4. Výroba

Po zaměření a následuje samotná výroba. Dbáme na detail, kvalitu zpracování, správné použití technologií v co nejkratším čase.

Náhled pod hoblík

Nemáme co skrývat a proto si u nás můžete proces výroby po domluvě prohlédnout.

5. Dokončení realizace

Pokud výrobek vyžaduje instalaci, vždy ji provádí náš kvalifikovaný pracovník. Dbáme na rychlou a kvalitní instalaci, bez narušení Vašeho soukromí. Známe hodnotu naší práce a proto dopravu našich výrobků zajišťujeme až na místo montáže

Máte rozdělaný projekt, nedokončenou práci po jiném řemeslníkovi, či firmě?

Nebojíme se ani takových úkolů. Rádi Vám pomůžeme s dokončením celého projektu, či práce. Máme své ověřené subdodavatele, kteří doplňují naši nabídku. Spolupracujeme s architekty, sklenářskou dílnou, kovoobráběči (ocel, nerez, hliník, atd…), elektrikářskou firmou. Zajišťujeme LED diodové osvětlení všech typů, eloxování kovových dílů.

Neváhejte nás kontaktovat.

8.9.2012 0:43:22 | přečteno 2768x | Jiří Třísko
 
Broučil & Babčický - výroba nábytku, truhlářství - tel.: 723 318 837
load