Vestavěné skříně

Vestavěné skříně jsou běžnou součástí dnešních domácností a přinášejí komfort pro každý den

Výběr vestavěné skříně

Vestavěné skříně námi vyráběné jsou vždy zhotoveny na míru a přesně dle požadavků zákazníka. S vestavěnými skříněmi od nás využijete každý centimetr prostoru a budete pyšnými majiteli moderní kuchyně podle vašich představ.

Provedení vestavěné skříně

Vestavěná skříň může být umístěna i ve velmi malém a na první pohled nepraktickém prostoru, pro praktické používání nabízíme různá provedení s posuvnými dveřmi, pantovými i skládacími dveřmi.

Systém vestavěné skříně se skládá ze dvou hlavních částí. Jednou z nich jsou svislé posuvné, nebo otevírací dveře a druhou část tvoří policový systém na míru. S posuvnými dveřmi získáte takřka na každém místě prostor s velkým potenciálem úložných ploch. Vestavěné skříně na míru a stěnové systémy jsou flexibilní, praktické a kvalitní.

Materiál vestavěných skříní

Používáme velmi kvalitní kování ověřených značek, které zajistí dlouhou životnost všech mechanických i nemechanických prvků vestavěných a šatních skříní. Sledujeme trendy v materiálech a jejich provedení, pro naše vestavěné skříně používáme lacobely, hliníkové rámy, vysoký lesk, tlumení zásuvek i dveří.

Můžete si vybrat ze široké palety barev, dezénů a materiálů. Barevnic a vzorníků máme velké množství, Vzorníky je možné zapůjčit domů, jen na místě realizace uvidíte materiál nejlépe.

Materiály lze vzájemně, dle Vaší fantazie kombinovat na všech částech vestavěných skříní, jako jsou korpusy, výplně dveří, rámy a kování. Vzhled skříně se může se vkusem uživatele měnit, proto v naší nabídce naleznete i polepy na skříně.

Provádíme povrchové úpravy všech materiálů, od dýhovaných desek, lamina, MDF. Používáme vysoce kvalitní, zdravotně nezávadné a odolné materiály pro finální úpravy od matných povrchů, až po vysoký lesk. Více o používaných materiálech zjistíte v sekci typy materiálů.

Realizace

Na rozdíl od obchodů, které vestavěné šatní skříně jen prodávají, my se zabýváme i jejich výrobou, proto jsme schopni zhotovit vestavěné skříně přesně na míru tak, jak potřebujete. Díky vlastním výrobním kapacitám jsme schopni zrealizovat výrobu vestavěných skříní krátkou dobu po zaměření. 

Pokud uvažujete o nové vestavěné skříni, není nutné, abyste ztráceli drahocenný čas zdlouhavými schůzkami u přeprodejců univerzálních systémů. Stačí, když si s námi domluvíte schůzku a my přijedeme za vámi. Zaměření vestavěné skříně tedy bude probíhat v reálném prostředí. Ušetříte čas a v pohodlí vašeho domova můžete společně s naším odborníkem plánovat úložný systém vašich snů. Více v sekci postup realizace.

Cena vestavěné skříně

Nebojte se vaši fantazii popustit z uzdy, u nás neplatíte přehnané ceny za další rozšíření a atypické tvary. 

I přes to, že jsou námi vyráběné vestavěné skříně zhotoveny na míru a dle vašich požadavků jsou skříněza velmi přijatelné ceny. V porovnáním s přeprodejci a obchody se skříněmi jde o velmi levné skříně. Nízká cena však není na úkor kvality použitých materiálů a jejich zpracováním, nízká cena je daná optimalizací výrobního procesu, kde se vše vyrábí od základu na jednom místě odbornými pracovníky.

Inspirace a ukázky realizací vestavěných skříní

Pro inspiraci se podívejte do galerie realizací - skříně. Najdete zde ochutnávku vestavěných i samostatně stojících skříní, které jsme realizovali.


Máte další otázky týkající se návrhu a výroby vestavěných skříní? Kontaktujte nás prostřednictvím online formuláře, a my vám rádi odpovíme na veškeré dotazy.
8.9.2012 2:13:13 | přečteno 3469x | Jiří Třísko
 
Broučil & Babčický - výroba nábytku, truhlářství - tel.: 723 318 837
load